fbpx

Informacje dla kibiców przed European Individual Ice Speedway Championship

Przedstawiamy garść informacji organizacyjnych przed European Individual Ice Speedway Championship, które w sobotę, 4 grudnia, o godzinie 18.45, odbędą się w Tomaszowie Mazowieckim.

Sprzedaż biletów i programów na European Individual Ice Speedway Championship będzie prowadzona w sobotę także w mobilnym punkcie ebilet.pl przed Areną Lodową przy ul. Strzeleckiej 24/26 w Tomaszowie Mazowieckim. Początek działalności o 16.00. Obiekt zostanie natomiast otwarty o godzinie 17.30. Cały czas można nabywać bilety online na stronie bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl.

Cennik 

Strefa VIP (w cenie: miejsce parkingowe, wysokiej klasy catering, zestaw upominków, miejsce siedzące z najlepszą widocznością w hali, program zawodów)

Bilet Normalny – 350 zł

Bilet Ulgowy (osoby do 18. Roku życia) – 200 zł

Trybuna A

Bilet Normalny – 119 zł

Bilet Ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18; emeryci i renciści) – 99 zł

Trybuna B

Bilet Normalny – 109 zł

Bilet Ulgowy (dzieci i młodzież do lat 18; emeryci i renciści) – 89 zł

Programy zawodów będą do nabycia na stacjonarnych stoiskach z pamiątkami (wewnątrz obiektu) oraz w mobilnym punkcie ebilet.pl w dniu zawodów od godz. 17.00. Cena – 20 zł.

Uwaga:

a) Dzieciom do lat 6 przysługuje bezpłatne wejście. Dziecko wchodzi na obiekt bez biletu i zajmuje miejsce na kolanach opiekuna.

b) Zawody będą rozgrywane zgodnie z regulaminem sanitarnym PZM. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów obowiązuje ograniczona liczba miejsc na widowni, tj. 75 % pojemności obiektu (do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione pełną dawką szczepionki przeciwko Covid-19).

Podczas zawodów obowiązywać będzie aktualny regulamin sanitarny PZM (dostępny na www.pzm.pl), a ponadto zakaz wnoszenia alkoholu i przedmiotów niebezpiecznych. Nie wolno także wnosić własnych napojów.

Właścicieli pojazdów mechanicznych uprasza się o parkowanie ich w miejscach do tego wyznaczonych wzdłuż ulicy Strzeleckiej (parking jest bezpłatny).

Należy pamiętać, że zagrożenie koronawirusem jest wciąż aktualne. Biorąc udział w imprezach masowych należy stosować się do zasad wynikających z obowiązującego reżimu sanitarnego i ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych:

– obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa przez widzów (wyjątki: żądanie stewardów, konsumpcja żywności i napojów)

– na obiekt można wejść tylko za okazaniem biletu – najlepiej w wersji papierowej (samodzielny wydruk) lub opcjonalnie elektronicznej (na urządzeniu mobilnym),

– przed wejściem na stadion każdy kibic musi poddać się obowiązkowemu pomiarowi temperatury ciała, a także zdezynfekować dłonie udostępnionym przez klub płynem,

– w ramach kolejek do wejścia na obiekt, do punktów gastronomicznych i sanitariatów należy zachować bezpieczny dystans,

– należy stosować się do komunikatów bezpieczeństwa spikera zawodów oraz do wytycznych i uwag obsługi meczu, w tym stewardów i służb porządkowych,