fbpx

Black Friday! W piątek promocja – tańsze bilety!

Speedwayevents.pl ogłasza promocję z okazji Black Friday! Tylko w piątek, 26 listopada, od godziny 00:01 do 23:59, bilety na European Individual Ice Speedway Championship będą tańsze o 20 zł w stosunku do ceny nominalnej. Oferta cenowa nie dotyczy wejściówek VIP.

Już w piątek za bilet normalny na trybunę A będziecie mogli Państwo zapłacić 99 zł (zamiast 119 zł), a na trybunę B 89 zł (zamiast 109 zł). W przypadku biletów ulgowych, przysługujących osobom w wieku 7-18 lat oraz emerytom i rencistom, ceny z okazji Black Friday, w dniu 26 listopada, przedstawiają się następująco: 79 zł (trybuna A – zamiast 99 zł) oraz 69 zł (trybuna B – zamiast 89 zł).

Bilety można kupować online na stronie internetowej bilety.speedwayevents.pl oraz w serwisie ebilet.pl

Przypominamy, że dzieci do lat 6 mają wstęp bezpłatny. Na obiekt wchodzą bez biletu, jednak zajmują miejsce na kolanach opiekuna. W hali przygotowano 10 miejsc dla kibiców niepełnosprawnych ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz ich opiekunów. Organizatorzy przewidzieli dla nich bezpłatne wejściówki. Chętni mogą zgłaszać się drogą mailową pod adresem: events@speedwayevents.pl. Termin upływa w piątek, 26 listopada, decyduje kolejność zgłoszeń.

W sprzedaży online jest też voucher na Program Zawodów w cenie 20 zł. Bilety VIP (wstęp do strefy restauracyjnej z wysokiej klasy cateringiem, miejsce siedzące z najlepszą widocznością, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe tuż przed halą) kosztuję 350 zł (normalne) i 200 zł (ulgowe – dla osób do 18. roku życia).

Zawody będą rozgrywane zgodnie z regulaminem sanitarnym PZM. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów obowiązuje ograniczona liczba miejsc na widowni, tj. 75 % pojemności obiektu (do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione pełną dawką szczepionki przeciwko Covid-19). Patronat honorowy nad imprezą objął europoseł Ryszard Czarnecki.